תרבות

תהיי טובה לעצמך

ישנם סופרים שבוראים בספרם מציאות של דמיון, ויש שמתארים מציאות אמיתית, ביוגרפית, בצבעים חיים. ספר של לידיה יונג ולמעשה הספרים שכתבה כוללים סיפורים מהחיים ושירים, אך גם הרבה יותר מזה.
אלה ספרים שמלמדים על צמיחה אישית, על התפתחות, על הרפתקאות ועל שיטה שיכולה לאפשר לכל אישה להגיע למקום עמוק, חיובי וטוב יותר מתוכה. אם תרצי לקרוא בקרוב ספר מיוחד, איכותי, מרתק ובעל פוטנציאל השפעה עצום וממשי, קבלי כמה פרטים על ספר של לידיה יונג (ולמעשה, על שלושה ספרים שפרסמה עד כה).

תהיי טובה לעצמך – שיטת ימימה

זהו ספר של לידיה יונג המתאר כיצד שיטת ימימה (שפיתחה ימימה אביטל), ממשיכה לסייע לכל כך הרבה נשים, לאורך השנים. המחברת מתארת את עקרונות השיטה ואת התובנות שמסיעות לאיזון גופני ורגשי ואף השגת יכולת ריפוי לאנשים (בפרט נשים) המתמודדים עם מציאות לא פשוטה ורבת אתגרים.

ואחר כך באה האהבה

ספר שירה מקורי ואותנטי, האוצר רגעים אמיתיים מהחיים. שירה חזקה, שנוגעת בנקודות שכל אחד וכל אחת יכולים להזדהות, להתרגש, להרגיש.

בעיניים שלכם אני לבנה

חלמתם פעם לצאת למסע שהוא טיול, טיול שהוא מסע? המסע לחוף השנהב מתאר רילוקיישן אמיתי, לארץ אקזוטית רחוקה. מסע של הורים וילדים בעקבות הפרנסה, שהוא גם מסע פנימי מרתק, מסע שמשלב חלומות על התעשרות עם מציאות שונה עד מאוד מזו הישראלית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן